O nas

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania ERP DIALOG. Od 2006 roku usprawniamy działalność rozwijających się przedsiębiorstw. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich oraz dużych firm. Nie jesteśmy dystrybutorem programów oferowanych przez światowe korporacje. Proponujemy autorski program, który elastycznie dostosujemy do potrzeb Twojej firmy. ​

Nasza misja i wizja

System Dialog tworzymy i rozwijamy z myślą o wsparciu małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Praktyczne rozwiązania wykorzystywane w celu uproszczenia pracy poszczególnych działów firmy stanowią nasze codzienne wyzwania. Rozwój funkcjonalności poszczególnych modułów Dialogu uwarunkowany jest potrzebami naszych partnerów, a tym samym stanowi zbiór ich doświadczeń.

Nieustannie dążymy do tego, aby stać się najchętniej wybieranym i zaufanym liderem wśród firm wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Model współpracy

Współpraca, którą nawiązujemy z naszymi kontrahentami jest długofalowa, dlatego często oficjalną drogę zgłoszeń technicznych zastępujemy partnerskimi wymianami spostrzeżeń i uwag oraz wspólnym udoskonalaniem programu. Nasz zespół oferuje swoje umiejętności, a partnerzy bagaż doświadczeń, co sprowadzone do wspólnego mianownika stanowi o pełnym sukcesie.

Zespół

Projekt 206 to zespół uśmiechniętych i ambitnych profesjonalistów, którzy wciąż poszerzają swoje kompetencje, aby móc sprawnie pracować nad udoskonaleniem programu Dialog oraz stanowić wsparcie dla jego użytkowników.